sobota, 16 sierpnia 2014

Moja przemiana...

Niby to tylko parę kilogramów, a czuję się jak inna osoba, zresztą nie tylko ja to zauważyłam. Udowodniłam sobie, ze potrafię, a to daje niesamowitego kopa. Tak, jestem szczęśliwa i dumna jak paw. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę 59 kg na wadze, pewnie będę krzyczeć i płakać ze szczęścia.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Teraz najważniejsze jest, aby się pilnować i zwiększać posiłki i liczbę kcal.
Buziaki, Aga.

7 komentarzy:

 1. nawet najmniejszy spadek cieszy, a twój jest już całkiem spory! nie mogę się doczekać postu, w którym opiszesz swoją radość z 59 kilo. dla zasady życzę powodzenia - przecież i tak radzisz sobie rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj <3
  Dodaję do obserwowanych.
  Każdy stracony kilogram tak bardzo cieszy:) Ja też czekam na 59 kg i też czuję, że oszaleję ze szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby jestem tu od nie dawna, ale zdążyłam przeczytać cały twój blog. Dałaś mi niesamowitą motywację do walki z... samą sobą.
  Mam nadzieję, że i ty, i ja, a także wszystkie dążące do celu dziewczyny osiągną sukces.

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurcze! to już za chwilę! za moment ujrzysz 59 kg!
  Bardzo się cieszę, że to już tak blisko i tym bardziej zaciskam kciuki z całej siły, byś szybko ujrzała tę piękną piątkę z przodu!
  DAWAJ MALEŃKA!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę z twojego szczęścia. Serio - wiem jak wspaniałe jest uczucie zobaczyć ujemne kg na wadzę, więc bardzo bardzo bardzo gratuluje :)
  I tak zastanawiałam się, czy nie chciałabyś może należeć do grupy "Die for perfection'? Jest to grupa na której można by się zwierzać ze swoich problemów, nie tylko dotyczących odchudzania, a takich, z którymi zmierzamy się każdego dnia. Po prostu miejsce, gdzie można się wygadać. Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam :) https://www.facebook.com/groups/719643498106798/
  Ps. Co prawda grupa się dopiero zbiera, ale już kiedyś posiadałam jedną tego typu i wiem, że to jest fajna sprawa mieć gdzie zasięgnąć rady czy po prostu z kimś porozmawiać.
  Pozdrawiam - A.

  OdpowiedzUsuń